Декомунізація та "зелена команда": В’ятрович розкритикував Разумкова. ВІДЕО

В’ятрович Разумков декомунізаціяДмитро Разумков Об этом сообщает 35kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович прокоментував позицію лідера партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова щодо декомунізації

На думку очільника партії президента Зеленського, питання декомунізації слід вирішувати на місцевих референдумах. "Декомунізація – це процес, який було розпочато досить давно, і ми з вами спостерігали перейменування міст, сіл. Це можливо. Проблема полягає в іншому. Це (рішення щодо перейменування) мають ухвалювати ті, хто безпосередньо там перебуває та мешкає", – заявив Разумков.

"Пан Разумков знову демонструє вперте небажання читати чинні в Україні закони, – наголосив В’ятрович. – Тому не знає: нові назви замість комуністичних – це пропозиції місцевих громад".

"Готовий для зеленої (в багатьох значеннях) команди провести тренінг про декомунізацію, – зазначив голова УІНП. – Розглянемо такі питання: що воно таке; як воно працює; чому його краще не рухати".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1563213605-dekomunizatsiya-ta-zelena-komanda-v-yatrovich-rozkritikuvav.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя