В Україні запустили пілотний проект е-малятко

В Україні запустили пілотний проект е-малятко
Українці зможуть отримати 10 базових послуг від держави, пов’язаних із народженням дитини Об этом сообщает xk5.in.ua со ссылкой на СМИ.


Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження в Україні пілотного проекту е-малятко щодо спрощення отримання послуг при народженні дитини. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко у ході засідання уряду.


Глава Мінюсту зазначив, що дана послуга дасть можливість батькам отримати 10 базових послуг від держави, пов’язаних із народженням дитини.«Уряд подав законопроект до парламенту і на рівні закону закріпив сервіс е-малятко… Технічна підготовка даного сервісу потребує певного часу, ми сьогодні приймаємо рішення уряду про запровадження пілотного проекту е-малятко, який дасть можливість… усі технічні рішення підготувати до 1 січня 2020 року, щоб перші новонароджені українські громадяни в січні 2020 року могли скористатися цим сервісом», — поінформував Петренко.


Глава Мін’юсту також додав, що послугу можна буде отримати або в електронному форматі, або в будь-якому із 700 центрів надання адмінпослуг по всій території України.


За словами міністра, проект е-малятко спростить отримання послуг щодо:


  • державної реєстрації народження дитини;
  • реєстрації місця проживання малюка;
  • внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів;
  • реєстрації у державному реєстрі платників податків;
  • призначення державної допомоги при народженні дитини;
  • видачі посвідчення батькам багатодітних сімей;
  • призначення допомоги дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях.


Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України схвалив зміни до законодавчих актів для створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-ukrajini-zapustili-pilotniy-proekt-e-malyatko-608754.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя