Політолог пояснив, куди рухається рейтинг партії Гройсмана

Партія Гройсмана перебуває на межі проходження до Ради з 4,47% — Сазонов
Партія Гройсмана перебуває на межі проходження до Ради з 4,47% — Сазонов


Рейтинг «Української стратегії» Гройсмана останній місяць зростає, — політолог Об этом сообщает 24svit.in.ua со ссылкой на СМИ.Політолог Кирило Сазонов вважає, що в останні тижні перед виборами найцікавіша боротьба буде серед тих політичних сил, що перебувають на межі проходження до парламенту. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


«Зокрема, на межі проходження до Верховної Ради з 4,47% перебуває «Українська стратегія» Гройсмана. Логічно, що Гройсман буде набирати результат за рахунок прихильників української незалежності та професіонального управління державою», – вважає Сазонов.


Політолог радить звертати увагу не на абсолютні цифри в рейтингах, а на тенденції, оскільки саме в останній тиждень перед виборами прискорюється перетікання електорату між партіями, що може серйозно відобразитися на результатах виборів. «А рейтинг «Української стратегії» Гройсмана останній місць зростає», — зазначає Сазонов.


«Продовжуємо спостерігати. Тенденції найцікавіші. І не забуваємо робити поправку на слабку явку в середині літа. На рахунку буде кожен голос», – наголошує у своєму дописі політолог.


Нагадаємо, сьогодні Лабораторія політичних стратегій та аналізу оприлюднила результати загальноукраїнського опитування, проведеного з 30 червня по 6 липня. Всього участь в опитуванні взяли 2000 респондентів у віці від 18 років і старше. Похибка дослідження складає 2,8%.


Раніше ми повідомляли, що лідер «Української стратегії» діючий прем’єрміністр України Володимир Гройсман має один з найвищих особистих рейтингів довіри, як голова уряду. За даними соціологічної групи «Рейтинг» його діяльність схвально оцінюють близько 20% українців. Отже, останні дані рейтингів показують прогнозовану конвертацію його особистої підтримки в партійну.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/politolog-poyasniv-kudi-ruhajetya-reyting-partiji-groysmana-608470.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя